В’їзд до міст-супутників атомних станцій та виїзд з них буде обмежено

26 Березня 2020, 19:39
Новини

На засіданні Уряду прийнято постанову Кабінету Міністрів № 240 «Про запобігання поширенню на атомних електростанціях України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Co-V-2». Документ спрямований на запобігання можливим порушенням у  роботі атомних електростанцій України внаслідок поширення серед персоналу поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Co-V-2.

«Установити з 26 березня до 24 квітня 2020 р. на всій території атомних електростанцій державного підприємства “Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом” та міст-супутників, у яких проживає та розміщується персонал атомних електростанцій, карантин, заборонивши залучення до робіт персоналу з ознаками респіраторних захворювань і проведення всіх масових заходів та обмеживши в’їзд населення в міста-супутники та виїзд з них», - йдеться у Постанові.

Також доручено Запорізькій, Миколаївській, Рівненській, Хмельницькій обласним державним адміністраціям, державному підприємству “Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом” разом з відповідними органами місцевого самоврядування забезпечити організацію виконання та контроль за дотриманням на відповідній території вимог цієї постанови та подання щодня Міністерству енергетики та захисту довкілля інформації про здійснення заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, для її узагальнення, надіслання Міністерству охорони здоров’я та інформування Кабінету Міністрів України.

Крім того, державному підприємству “Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом” доручено вжити додаткових заходів щодо  своєчасного і повного проведення профілактичних і протиепідемічних заходів та встановлення посиленого санітарно-пропускного режиму для всього персоналу атомних електростанцій.

Такі заходи  допоможуть не лише захистити працівників, а й забезпечити стабільне електропостачання для людей, які перебувають вдома під час карантину та працюють дистанційно.

З постановою можна ознайомитися за посиланням

https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-zapobigannya-poshirennyu-na-atomnm160320ih-elektrostanciyah-ukrayini-gostroyi-respiratornoyi-hvorobi-covid-19-sprichinenoyi-koronavirusom-sars-cov-2

За темами